Новини одним рядком

Jul. 20th, 2017 09:23 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московсько-арапський тероризм

 The Washington Post повідомляє: Трамп вирішив відмовитися від підтримки повстанців у Сирії і згорнути програму ЦРУ із підтримки сирійських повстанців. Таке рішення пов'язане з бажанням Трампа співпрацювати з терористичною моцквою, яка у своїй останній агонії підтримує терориста Ассада, який захопив владу у Сирії.
 Поблизу Дамаска ліквідовано близько 30 бандитів московської терористичної банди Ассада
 У звіті Держдепу названо Іран "провідною державою-спонсором тероризму" My two cents // А справжнє джерело і спонсор тероризму — не назване

Трампіада

 Поржать. Трамп на повному умняку намагається нас переконати, що його бесіда з Терористом №1 стосувалася "питання про прийомних дітей". My two cents // Ну от їм більше не було, чого обговорювати. ВєруємЪ!
 Чутки. Висунутий Трампом кандидат на посаду посла США на моцкві володіє бізнесом в Україні
 Ще один рашист спалився. Чутки: У США у зв'язках із терористичною моцквою запідозрили конгресмена-республіканця. У ФБР конгресмена попереджували, що московські шпигуни намагаються його завербувати.
 Трамп шкодує про призначення Сешнса генпрокурором. Московський агент Трамп обурений тим, що генпрокурор Джефф Сешнс відмовився наглядати за розслідуванням шашнів Трампа з його московськими хазяямим. Розкритикував він і низку інших посадовців.
 Чутки. Екс-нардеп московської банди «Партія регіонів» Фурсін і фашистський олігарх Дерипаска «позичили» трампаньєтці Манафорту $17 мільйонів. Пол Манафорт подав у мін'юст США документи, які свідчать про отримання ним від Партії регіонів України в 2012-2013 роках $17 млн.
 Трамп-молодший і трампаньєтка Манафорт погодилися свідчити у Сенаті
 Конгресмени запідозрили дочку Трампа в приховуванні зв'язків її чоловіка з терористичною моцквою

Read more... )
[personal profile] alexsodin
Подивився відео, на якому водій снігоприбиральної машини розказує про вбивство німцова і та ж сама людина на відомому відео (на задньому фоні мужик з мітлою виконує па) зображає фермера з питанням для прямої лінії з путіним. І росіяни ж не жахнуться. Більшість просто нічого й чути не захоче. А дехто скаже - так і треба. Це не путін такий, це країна така. Нажаль.

Слова это деньги

Jul. 19th, 2017 08:21 pm
arbat: (Default)
[personal profile] arbat
По ссылке ot [personal profile] slavka, нашел комментарий [livejournal.com profile] tijd, где тот довольно связно пересказывает свежую левую теорию "какой закон Трамп нарушил". Я уже писал об этом несколько раз, но подумал, вынесу сюда, чтобы три раза не вставать.

Как вы помните, в течение многих месяцев на вопрос "какой именно закон предположительно нарушил Трамп или его кампания" наши левые друзья разражались потоками брани, обвинениями в разных грехах, и чем угодно еще - кроме ответа. Несколько месяцев они напрягали свои умы, чесали затылки, совещались с юристами, и вот, вдруг, им пришла в голову светлая мысль... )

Словом, я желаю им всяческих успехов.
Это от души.

Розумна думка

Jul. 20th, 2017 01:29 am
gatto_puzatto: (Default)
[personal profile] gatto_puzatto
Подумав, що "Миротворець" робить корисну справу, але через дупу. Науковий підхід: записати в базу 140 мільйонів москітів, а здорових людей викреслювати з неї.

Поцуплено у [personal profile] robofob 
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Московський кібертероризм і пропагондонство

 У Данії військових вчать, як протистояти московській брехні

Як роса на сонці

 Тема дня. "Новососія" — всьо. Тепер буде «сосія, і їм все мало». Ватажок московсько-фашистських загарбників Захарченко заявив про створення "малососії" My two cents // А на картинці зображені главні малорослікі цієї малорослії.
 Фашистські загарбники на Донеччині заявили, що в "малососії" буде дві офіційні «мови»: «малососська» і «російська» (тобто, «великососська»).
 На тимчасово окупованих територіях Донбасу московських дезертирів та бойовиків вербують для участі у бойових діях в Сирії - розвідка
 На Донбасі самоліквідувався московсько-фашистський солдафон, встановлюючи розтяжку у стані сп'яніння - розвідка
 У "сірій зоні" Донбасу масово видають «паспорти» агонізуючої моцкви

Read more... )
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (2/2)
 Osman Pashayev: #урокиКрымскотатарского
Küçük Rusiye (кючюк Русие) маленькая Pоссия
Az Rusiye (аз Русие) - мало Pоссии
Ufaq Rusiye (уфак Русие) - мелкая Pоссия
Rusiyeçik (Русиечик)- Pоссиечка, Россиюшка
Rusiye çıq (Русие чык) - Россия, на выход
Açıq Rusiye (ачык Русие) - Открытая Россия
Aç Rusiye (ач Русие) - Голодная Россия
Rusiye (Русие) - Россия
Siye (Cие) - глагол "ссать" в третьем лице единственного числа

 Павло Правий: Владимир Грюнвальдский или как переиграть самого себя
Каждому нормальному человеку, который взглянет на карту, понятно, что всем, кроме России и Украины, размещать базу в Крыму смерти подобно. База для чего существует? Правильно: на случай войны. Так расскажите, как ее защищать, ежели она находится в зоне поражения «Градов» с территории Тамани и Ростовской области? Как ее снабжать? Через все море таскать сухари, подштанники и "Кока-Колу"? Под бомбардировками авиации и обстрелами ракетами? А если Турция закроет проливы?
Зачем американцам база в Крыму, если есть Турция, член НАТО, между прочим? Зачем НАТО база в Крыму, ежели «томагавки» с кораблей Средиземноморской оперативной группы без проблем долетают аж до самой до Москвы?

Read more... )
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Московсько-арапський тероризм

 Теракт у Нігерії (Південній). В мечеті стався вибух: загинуло 8 осіб

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Україна вже 600 днів не імпортує газ з агонізуючої мокші My two cents // Лічильник — тут
 Гаспром, гудбай. "Укргазвидобування" досягла п'ятирічного максимуму добового видобутку газу
 Естонія вважає московську аферу "Північний потік-2" небезпечною для Європи
 За рейтингом RGI Нафтогаз посів 7-е місце серед державних видобувних підприємств світу за якістю управління. Терористичний «гаспром» – на 30-му

Пєрєіґрал™

 Дефашизація. Президент Польщі підписав закон про знесення близько 230 пам'ятників, які після себе залишили московсько-фашистські загарбники
 Україна готова посприяти поверненню Придністров'я до складу Молдови - Порошенко My two cents // Деокупація Молдови — такий само важливий крок повернення європейської безпеки, як деокупація Криму, ОРДиЛО, Абхазії, Осетії тощо.
 Військово-морський флот США вперше в світі випробував лазерну зброю
 Віце-президент ФІФА заарештований за підозрою в корупції My two cents // Московська корупція отримала чергового удару
 Маккейн закликав посилити тиск на Путіна і припинити народження його "малососій". Маккейн вважає проголошення маріонеткової держави ще одним порушенням РФ Мінських угод.
"Путін розраховує, що чим більше його збройні сили і прихильники вб'ють українців, тим більше української території вони зможуть захопити. І чим більше Путін буде змушувати Україну віддавати свої обмежені ресурси на війну, а не на поліпшення економіки, тим більше він зможе розхитати владу в Києві і перешкодити Україні реалізувати її євроатлантичне майбутнє", – зазначив американський політик.
 Порошенко: "кордон" з тимчасово-окупованою фашистом Південною Осетієюце прірва між минулим і майбутнім

Read more... )
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну (1/2)
 Дана Яровая: Совсем недавно в Киев прилетал мой очень давний друг из Москвы. И он совершенно искренне мне задавал вопрос: "Дана, а вам совсем уже безразлично отношение россиян к вам? А как думаешь, восстановление отношений, когда-нибудь, возможно?"
Поймёт ли стафилококк, что размножаясь он вызывает воспаления? Нет, не поймёт. Ожидаю ли я сейчас осознания и сожаления? Нет, не ожидаю. Как и не ожидаю от стафилококка в моем организме понимания, что при его размножении я заболеваю. Нет. Я могу только закаляться и тренировать свой иммунитет, и держать заразу под контролем.
И на самом деле, не хочу я никакого уже ни раскаяния, ни сожаления, ни покаяния. Ничего.
Совершенное безразличие.
Безразличие и чёткое понимание, что там, по- соседству, живет враг. И этого врага нужно постоянно держать в поле зрения, параллельно закаляясь, укрепляясь, окапываясь и строя забор до небес, не забывая про выкапывания рва и разведениях морозостойких крокодилов.
Аминь.

 Джон Смит: Впервые идею "Малороссии" привез в Украину не инвалид 2-й группы по психиатрии, по совместительству глава пресс-центра оккупационных войск РФ замаскированных под "республики" - захарченко. Ее привез в Украину царский посол Хитрово, в 1658 году заявиший гетьману Выговскому, что Украина - «гілля, відламане від природного кореня Великоросії».
Все нации рано или поздно приходят к осознанию необходимости строить собственную государственность. "Малороссия" это "зачем вам своя государственность? - давайте в нашу!". Мы же братья.

Read more... )

Политинформация

Jul. 19th, 2017 02:43 pm
gatto_puzatto: (Default)
[personal profile] gatto_puzatto
За хвилею обговорень маячні Захарченка українці якось не помітили насправді дуже масштабної події.
Візит Петра Порошенка в Грузію.

Чому це - як казав гаркавий вождь світового пролетаріату - архіважливо. А давайте ми поглянемо на маршрут Петра Олексійовича за останні 2 місяці.

Берлін-Вашингтон-Брюсель-Париж.
Це зрозуміло, це - узгодження позицій з ЄС та США. Це Карт-бланш на певні дії. Це матеріально-технічна, фінансова та політична підтримка, в т.ч. і перш за все - у війні з Росією.

А от далі...
А далі була Молдова. І вимога цієї країни прибрати російські війська з Придністров`я, і відкриття нового митного переходу між Україною та Молдовою - це ознака, прямий сигнал про зближення країн в піку Кремлю.
І це все "співпало" з навчанням "Сі-Бриз".
Read more... )

О стрессах

Jul. 18th, 2017 05:57 pm
gatto_puzatto: (Default)
[personal profile] gatto_puzatto
Главная причина стресса - ежедневный контакт с идиотами.

Бродяга на літ-ері

Jul. 17th, 2017 11:36 pm
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
Виклав на літ-еру, але там поки що слабенько. На дні. https://lit-era.com/sodin-u286657
Якщо хтось зареєстрований, і Бродяга подрбається - підтримайте будь ласка! ))))

Чому це?

Jul. 17th, 2017 11:31 pm
alexsodin: (Default)
[personal profile] alexsodin
Чому лише Гостоміль має стати аеропортом для лоукостів? Я за те, щоб і хмельницький аеропорт відновив роботу. І саме як аеропорт для лоукостів! Хто ще? ))

Новини одним рядком

Jul. 17th, 2017 07:22 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком
 Читайте також новини блогосфери і просто новини за вихідні. Було багато цікавого.

Санкції

 Євросоюз запровадив нові антифашистські санкції проти ще 16 воєнних злочинців через хімічні атаки в Сирії


Московсько-арапський тероризм

 Вибух під Латакією, де знаходиться база московсько-фашистських загарбників у Сирії
 У Сирії обстріляли посольство фашистської моцкви My two cents // На жаль, про прінуждєних-к-міру рашистів не повідомляється
 У Харкові зі стріляниною СБУ затримала двох терористів московської терористичної банди «ІГІЛ»
 Двоє терористів скоїли п'ять нападів із кислотою на вулицях Лондона. П'ять нападів у четвер ввечері, 13 липня, були вчинені двома підозрюваними на мотоциклі протягом 90 хвилин.
 В Єрусалимі на Храмовій горі стався теракт
 Ізраїльські сили безпеки застрелили підозрюваного палестинського нападника
 США ліквідували в Афганістані місцевого вата-жка московської тербанди «ІГІЛ».
 Удар-в-псіну. Туреччина внесла в "чорний список" понад 4 тисячі московитів за підозрою у зв’язках з московською терористичною бандою «ІГІЛ»

Read more... )

Блогосфера про війну

Jul. 17th, 2017 05:20 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну
 anti-colorados: Продолжаются аресты имущества, принадлежащего скромному клерку и любимцу Януковича – министру доходов Клименко. Как сообщает военная прокуратура, сумма арестованного вырисовывается примерно в $12 млрд. Это то, что удалось обнаружить в Украине.
Многие смеялись над майской операцией военной прокуратуры, когда из разных областей Украины, вертолетами, в Киев доставлялись подчиненные Клименко, бывшие руководители областных налоговых администраций.
Как теперь выясняется, смеялись – зря. Привезенные налоговики выдали такой вал информации, что его надо было задокументировать, систематизировать и вывести операцию на новую фазу – вытащить на свет божий всю красоту казначея Януковича. Все нынешние следственные действия дадут еще больше информации, чем на первой фазе операции, а потому можно предположить, кто станет следующим фигурантом этого грандиозного дела. Думаю, что проффесор и его гениальный сын-стоматолог сегодня тоже догадались, куда дует ветер.
Самое смешное сегодня было в том, как реагировали старые структуры на эту ситуацию. К месту обысков в ТРЦ Гулливер подскочили бравые ребята, о которых забыл военкомат, из охранного предприятия Скиф. Своими габаритами и суровыми лицами, они должны были произвести впечатление на следователей, но прибыв на место поняли, что топырить пальцы не получится. У здания стояли тяжелые бронемашины, а в самом здании и у его входов уже стояли в полной экипировке бойцы спецназа, готовые популярно объяснить десятку предприятий типа Скиф, как правильно упирать нос в асфальт. Таких быков подобная картина всегда приводит в чувства и вынуждает припоминать давно забытые правила хорошего тона. Фокус в том, что джипы, на которых приехала «крутизна» Клименко, входила в перечень имущества, подлежащего аресту. В итоге, «предложение» было задокументировано, а джипы пришлось оставить. Хорошо – рядом станция метро Палац Спорта.

Read more... )
[personal profile] arbat
Наш друг Яков начал было объяснять, что информация от Ахметшина (о том, что Трампу таки предложили папочку с документами, но он не заинтересовался) не заслуживает доверия - но эта тема сразу перестала его интересовать, когда я спросил, из какого источника, по его мнению, мы получили информацию об этой встрече, которая таки доверия заслуживает.

Не получив ответа, я не смог задать следующий вопрос - который задал [profile] georgeob вот здесь. Словом, я решил вынести это все в отдельный пост, чтобы удобнее было спрашивать наших друзей слева, что они об этом думают.

Вопрос довольно простой. Разные СМИ называют разных участников встречи, и самый широкий список, который можно собрать, если верить всем, такой:

 1. Трамп младший,
 2. Кушнер,
 3. Манафорт,
 4. Rob Goldstone, который их свел (именно с ним вел переписку Трамп),
 5. Весельницкая,
 6. Переводчик Весельницкой ([livejournal.com profile] tijd говорит - Анатолий Самочорнов),
 7. Ахметшин,
 8. Еще какой-то неизвестный русский.

Слить информацию о том, что там происходило, мог, конечно, не один человек участник, а несколько. Не могли бы вы про каждого участника ответить на три вопроса:

 • Стоит ли включать его (или ее) в список подозреваемых стукачей?
 • Если стоит, то какие мотивы вы подозреваете?
 • Считаете ли вы эту информацию из этого источника заслуживающей доверия?

Новини одним рядком

Jul. 16th, 2017 07:20 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Від Сяну до Дону

 Коаліція в дії. У рамках "Сі Бриз-2017" українські й американські військові відпрацювали авіаційний компонент за стандартами НАТО
 Порошенко: цьогоріч ЗСУ отримають 72 модернізованих танки Т-72
 Порошенко пообіцяв 300 мільйонів гривень на закупівлю новітніх танків "Оплот"
 У США представлено законопроект, яким передбачається наступного року виділити Україні не менш ніж $410,5 млн на безпекові цілі.

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Силовики заблокували майно московського колабораціоніста Клименка на суму 12 мільярдів доларів – Аваков
 Силовики оточили входи і виходи в офісах в "Гулівері" та перевіряють сумки громадян через обшуки в редакції пропагондонської банжи «Вєсті», яка належить колаборанту Клименку My two cents // Гужва́, такова селява́. :)
 Московський колабораціоніст Клименко, який переховується на моцкві, похвалився тим, що до нього слідчі не дісталися
 Миколаївська міськрада визнала терористичну моцкву країною-агресором
 ГПУ вручила підозру колаборанту Добкіну My two cents // Давай па-новай, Міша, всьо хійня © :)
 Суд у Києві ухвалив рішення про арешт московського колаборанта Михайла Добкіна
  "Слідом за Януковичем": суд дозволив заочне засудження московського колаборанта Азарова. Спеціальне досудове розслідування стосується приватизації "Укртелекому". My two cents // Ага. А Укртєлєком неодмінно наведе на Ахмєтова.

 Кінець історії зі #львівськесміття. У Львові всі сміттєві майданчики очистили від відходів – ОДА
 У Києві СБУ затримала агента московсько-терористичних спецслужб, який намагався завербувати представника Міноборони

Read more... )

Profile

aazzz: (Default)
aazzz

April 2017

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
161718 19202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 21st, 2017 12:53 am
Powered by Dreamwidth Studios